Czym w ogóle kierują się Polacy zamawiający taksówki?

 Główną rolę odgrywa cena czy trend podąża teraz w zupełnie innym kierunku i liczy się chociażby wygoda zamawiania usługi?

Atrakcyjne ceny przejazdów zawsze będą przyciągały klientów, ale nie dla wszystkich są one najważniejsze. Coraz więcej osób zwraca uwagę na bezpieczeństwo przejazdu. Jesteśmy firmą taksówkarską, a więc wszyscy nasi kierowcy mają niezbędne licencje i są przez nas szkoleni, a pasażerowie są ubezpieczeni.

Najsilniejszym trendem jest jednak poszukiwanie wygodnych Putty.exe free download cnet , funkcjonalnych rozwiązań. Nasi klienci coraz częściej rezygnują z tradycyjnego modelu zamawiania taksówki przez centralę na rzecz aplikacji, która daje nieporównywalną liczbę udogodnień. Klienci mogą m.in. śledzić na mapie nadjeżdżającego kierowcę, wyświetla im się również czas, jaki zajmie mu dotarcie na miejsce. Dużą wygodą jest również sam sposób zamawiania przejazdu i możliwość bezpośredniego, telefonicznego kontaktu z kierowcą.

Minął rok odkąd objął pan stanowisko prezesa iTaxi. Jakie było te kilkanaście ostatnich miesięcy dla firmy i dla całej branży?

iTaxi rośnie coraz szybciej i wdrażamy w życie kolejne duże projekty. Dosłownie przed chwilą miała miejsce premiera całkiem nowej aplikacji iTaxi dla pasażerów. Ponadto przekształciliśmy Call Center w Centrum Obsługi Biznesu puttygen Vigilix , które odpowiada średnio w ciągu 10 sekund na ponad 95 proc. telefonów naszych klientów biznesowych. Stworzyliśmy również nowe rozwiązania, w tym m.in. zintegrowaliśmy systemy raportowe i rozliczeniowe dla klientów biznesowych. W ostatnich miesiącach nawiązaliśmy również współpracę w zakresie przejazdów taksówkarskich z portami lotniczymi w Poznaniu oraz Lublinie. Planujemy objęcie również innych kluczowych obszarów, aby dostępność i wygoda korzystania z iTaxi była coraz większa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *